Nagrody w szkolnych konkursach SKO
Na zakończenie roku szkolnego 2011/2012 Bank Spółdzielczy ufundował dla członków SKO nagrody. W konkursie plastycznym „Oszczędzam w SKO, bo marzę o...” dla klas I-III nagrody otrzymali: I miejsce – Oliwia Stęsicka (klasa I) II miejsce – Mariusz Jasiak (klasa I) III miejsce – Martyna Trojanowska (klasa II)
W konkursie „Pojęcia bankowe” dla klas IV-VI nagrody otrzymali: I miejsce – Paulina Oleszczyk (klasa VI) II miejsce – Jakub Cierpikowski (klasa VI) Za aktywne oszczędzanie nagrody otrzymali: 1. Eryk Kubiak (klasa II) – „Chłopak z kasą” 2. Oliwia Zielak (klasa II) – „Dziewczyna z kasą” 3. Jakub Kacprowski (klasa II) W bieżącym roku szkolnym aktywnie oszczędzało tylko 11uczniów klas I-III.
W związku z likwidacją szkoły i rachunku oszczędnościowego w BS postanowiono nagrodzić wszystkich aktywnie oszczędzających. Nagrody zakupiono z pieniędzy uzyskanych z akcji organizowanych przez SKO i z odsetek.
Nagrody otrzymali: 1. Mariusz Jasiak (klasa I) 2. Hubert Kopiński (klasa I) 3. Weronika Olczyk (klasa I) 4. Oliwia Stęsicka (klasa I) 5. Damian Witkowski (klasa I) 6. Martyna Trojanowska (klasa II) 7. Piotr Krzywański (klasa III) 8. Mateusz Olczyk (klasa III)
W konkursie „Najbogatsza klasa” nagrodzono: I miejsce – klasa II II miejsce – klasa I III miejsce – klasa III Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla klas I-III „Oszczędzam w SKO, bo marzę o...” W styczniu 2012 roku ogłoszono konkurs plastyczny „Oszczędzam w SKO, bo marzę o...”. Skierowany on był do uczniów klas I-III. W konkursie wzięło udział 11dzieci. Komisja konkursowa w składzie: 1) Renata Woźniak – nauczyciel przedszkola 2) Ewa Chwiałkowska – opiekun SKO 3) Anna Kucińska – opiekun SKO przyznała następujące miejsca: I miejsce – Oliwia Stęsicka (klasa I) II miejsce – Mariusz Jasiak (klasa I) III miejsce – Martyna Trojanowska (klasa II)
Dodał:  spmalyn dnia czerwiec 28 2012 16:24:39         0 Komentarzy · 663 Czytań · Drukuj