Dzień Rodziny-1 czerwca 2012r.
Dzień Dziecka w naszej szkole miał w tym roku wyjątkowo rodzinny charakter. Pani dyrektor 1 czerwca złożyła z okazji ich święta życzenia wszystkim dzieciom, przekazała słodycze dla nich od Pana Wójta Włodzimierza Owczarka oraz powitała przybyłych licznie rodziców. Następnie przedszkolaki i uczniowie pozostałych klas wystąpili we wzruszającym przedstawieniu poetycko-muzycznym przygotowanym pod kierunkiem pań: Danuty Ciecierskiej i Renaty Woźniak poświęconym mamom i tatom. Następnie była część konkursowa, w której brali udział rodzice i dzieci z poszczególnych klas oraz nauczyciele i pracownicy szkoły. Mamy np. wybierały spośród wielu własny portret wykonany przez swoje dziecko, zaplatały warkocze, rozpoznawały czynności po ruchach dzieci, z zawiązanymi oczami rozpoznawały własne dzieci, były też zawody w odbijaniu piłeczki pingpongowej i rzuty do celu oraz skakanie na skakance w wykonaniu tatusiów i dzieci. Dużą trudność uczniom kl. starszych i rodzicom sprawiło rozpoznanie nauczycieli po zdjęciach z dziecięcych lat zamieszczonych na prezentacji multimedialnej. Nie zabrakło również pytań dla każdego nauczyciela przedmiotu i pracowników szkoły. Wszyscy pomyślnie zaliczyli pytania, które skrzętnie przygotowała i zadawała pani Danuta Ciecierska.
 Za zmagania konkursowe na wszystkich czekały słodkie upominki. Uroczystość zakończył wspólny poczęstunek dla rodziców, dzieci i nauczycieli przygotowany przez pracownikow szkoły : kiełbaski z pieca oraz ciasta upieczone przez mamy naszych uczniów.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie i udział w konkurencjach przygotowanych na tą okazję, czym sprawili wiele radości swoim pociechom.
Dodał:  spmalyn dnia czerwiec 01 2012 17:24:55         0 Komentarzy · 517 Czytań · Drukuj